Wygodny kredyt firmowy w formie limitu w koncie

Wśród kredytów dla firm wyróżnić można przynajmniej trzy produkty bankowe w postaci limitu w rachunku. Jednym z nich jest Kredyt Fair. Posiada on bardzo dobre oprocentowanie i jest przyznawany bez potrzeby przedstawiania zaświadczeń z ZUS-u i US. Jednak w celu jego otrzymania trzeba będzie posiadać odpowiednie obroty. To na ich podstawie podjęta zostanie ostateczna decyzja kredytowa.

Dlatego tego rodzaju kredyt firmowy jest bardzo wygodny i nie wymaga przedstawiania skomplikowanych zaświadczeń oprócz wyciągów bankowych obejmujących okres sześciu miesięcy czy PIT-u za ostatni rok. Wizyta w banku będzie mogła odbyć się dopiero po wydaniu wstępnej decyzji kredytowej i ograniczy się do ostatecznego sprawdzenia poprawności wniosku i podpisania umowy na okres sześciu miesięcy.

Równie wygodnym kredytem firmowym jest limit w rachunku udzielany na okres dwunastu miesięcy. W jego przypadku również wystarczy przedstawić wyciągi bankowe za okres sześciu miesięcy, jeżeli wnioskodawca prowadzi nową firmę lub na przykład wyciąg z Ewidencji przychodów za poprzedni rok w przypadku bardziej doświadczonych przedsiębiorstw.

Szybka decyzja kredytowa podejmowana jest także podczas starań o uzyskanie limitu w rachunku posiadającego charakter kredytu obrotowego. Jego zaletą jest fakt, że w przypadku posiadania zabezpieczenia można otrzymać kwotę nawet jednego miliona złotych i pięciuset tysięcy bez zabezpieczenia. Informacje na ten temat można znaleźć między innymi na stronie

  Wybór dobrych płytek łazienkowych