Łózka piętrowe drewniane – podwójna radość snu

Twoje dzieci powoli dorastają, a Ty zastanawiasz się w jaki sposób zaaranżować ich wspólny pokój, aby każde z nich czuło się tam komfortowo i posiadało swój prywatny kącik. Kluczem do sukcesu w kwestii wspólnego pokoju dla rodzeństwa mogą okazać się łóżka piętrowe dla dzieci.

Tylko tutaj takie łóżka piętrowe

Ten rodzaj mebla to doskonały element, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju, a przy tym prezentuje się niezwykle estetycznie w towarzystwie niemalże każdej kolorystyki oraz różnorodnych dodatków. Ciekawe łóżka piętrowe możesz znaleźć, klikając tutaj: https://www.pinio.com.pl/kolekcja/lozka-pietrowe/.

 

W sklepach Pinio znajdziesz łóżka piętrowe dostępne w dwóch wersjach.

 

Łóżeczko piętrowe – wyśpimy się razem

Pierwsza z nich to konstrukcja dwóch materacy, ułożonych na zasadzie – jeden pod drugim. Ten rodzaj łóżeczka piętrowego sprawdzi się fantastycznie dla dwójki rodzeństwa. Druga z nich to umocowany wysoko materac, pod którym znajduje się regał, szafka oraz biurko. Ta wersja to idealny pomysł dla niewielkich dziecięcych pomieszczeń.

 

Łóżka piętrowe drewniane – dobry i sprawdzony wybór

Łóżka piętrowe drewniane od Pinio spełniają wszelkie najważniejsze normy bezpieczeństwa. Zanim trafią do swoich właścicieli, przechodzą szereg atestów, pozwalających wykluczyć możliwość wystąpienia alergii u dzieci z powodu ich użytkowania. Co ważne, pokryto je wodną, nieuczulającą farbą ekologiczną.

 

Łóżka piętrowe producent – oparte na zaufaniu

Łóżka piętrowe producent – Pinio stawia na jakość wykonania, ale i niebanalny wygląd. Z tego właśnie powodu, jego meble charakteryzują się ponadprzeciętną oryginalnością, ciekawymi bryłami oraz nowoczesnymi barwami – uniwersalnymi zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.